Strona w budowie

Nowa szata graficzna, bardziej przejrzysta i logiczna struktura, nowe funkcjonalności i ciekawe treści. Tak już niebawem będzie wyglądać nowa strona www Miejskiego WOPR.

W internecie mamy swoje miejsce od 2007 roku. To już prawie 10 lat! W tym czasie zmieniło się bardzo wiele w dziedzinie najnowszych technologi. Nasze Stowarzyszenie również nie stoi w miejscu a stale poszukuje nowych dróg rozwoju. Z tego powodu została podjęta decyzja o gruntownej przebudowie Naszej obcości w 'internetach’. Zaczynamy od strony www.

Pomimo, że jest jeszcze w budowie udostępniamy ją już teraz. Doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu umieszczać kolejnych treści na starej stronie by przenieść je w finalnym momencie w nowe miejsce. Dlatego prosimy Was o cierpliwość. Kolejne działy będą uzupełniane treściami sukcesywnie. Jeżeli na ten moment nie znajdziecie interesujących Was informacji zadzwońcie do nas 731 530 313 lub napisać maila. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Nowa szata graficzna, bardziej przejrzysta i logiczna struktura, nowe funkcjonalności i ciekawe treści – to są nasze wymagania co do nowej strony www. O szczegółach będziemy jeszcze informować!

Recent Posts